>>> Powrót do strony www

Mój blog

Stres, cichy zabójca.

dodano: 2018-11-06

Kiedy jesteśmy zestresowani trudno nam myśleć logicznie, mamy kłopoty ze snem, czujemy się nie tylko zmęczeni fizycznie, ale również wyczerpani intelektualnie. Mamy problemy z koncentracją, z podejmowaniem decyzji, a w pracy często popełniamy błędy.

Zastanawiając się nad wzmocnieniem poczucia własnej wartości, często uwiedzeni sloganami mówców motywacyjnych MOŻESZ WSZYSTKO, UWIERZ W SIEBIE, WIZUALIZUJ SWOJE MARZENIA, A OSIĄGNIESZ TO CZEGO PRAGNIESZ, chcemy natychmiastowej zmiany!

Interwencja kryzysowa i psychoterapia, to w dużym skrócie niesienie pomocy osobom potrzebującym. Jednak interwencja kryzysowa to pomoc skupiona na szybkim powrocie do równowagi. Natomiast pomoc psychologiczna jest pracą długoterminową i głębszą.

Czym jest coaching kryzysowy?

dodano: 2017-11-03

Odkąd istnieje ludzkość mamy do czynienia z sytuacjami kryzysowymi. Mogą one dotyczyć trudnych sytuacji osobistych, traumatycznych wydarzeń losowych, czy też niepowodzeń w życiu zawodowym. Rolą coacha kryzysowego jest pomaganie w rozwiązywaniu problemów,

Zawsze jest nadzieja.

dodano: 2017-05-10

Aby dojść do miejsca, gdzie jestem teraz przewróciłam swoje życie do góry nogami. Wyrwałam się z toksycznej relacji, przechodząc przez ból, łzy, wstyd, nienawiść i czarną rozpacz. Ale jednak wytrwałam i ZWYCIĘŻYŁAM! Wygrałam swoje życie!