>>> Powrót do listy wpisów | >>> Powrót do strony www

Zawsze jest nadzieja.

autor: Izabela Anna Boratyńska - Coach Kryzysowy

Cześć, mam na imię Izabela :-)

Jestem córką, matką, żoną i coachem. Jestem kobietą spełnioną, choć jeszcze jakiś czas temu byłam przekonana, że nie ma już dla mnie nadziei w świecie, który uczynił mnie swoim niewolnikiem.

Aby dojść do miejsca, gdzie jestem teraz przewróciłam swoje życie do góry nogami. Wyrwałam się z toksycznej relacji, przechodząc przez ból, łzy, wstyd, nienawiść i czarną rozpacz. Nie poddałam się, choć nie było łatwo i gdyby nie wspacie, które otrzymałam  może by mnie tu nie było. Ale jednak wytrwałam i ZWYCIĘŻYŁAM! Wygrałam swoje życie!

Teraz już wiem, że każda duża zmiana rodzi się w bólu. Opuszczenie swojej strefy komfortu wymaga dużo poświęcenia i samozaparcia, bo świat nas nie oszczędza. Jednak jeśli przetrwamy i zahartujemy się w tym boju, już nic nie będzie w stanie nas złamać. A przecież zdecydowanie łatwiej jest budować swoje nowe życie bez demonów przeszłości. Niestety nie każdy człowiek ma w sobie tyle siły, aby poradzić sobie z taką zmianą samodzielnie, dlatego coraz częściej szukamy pomocy u specjalistów.

Mając obok wsparcie osoby, która posiada zarówno doświadczenie życiowe, jak również odpowiednie kompetencje, możemy uniknąć wielu błędów i pomyłek.

I właśnie taką wybrałam dla siebie drogę. Od kilku już lat pracuję z ludźmi, który postanowili zawalczyć o swoje nowe, lepsze życie.

Wspólnie zmagamy się z trudnościami dnia codziennego, by potem świetować zwycięstwo.

Każdy człowiek jest inny, inaczej myśli, czuje i inaczej postrzega świat. Z tego też względu z każdą osobą, która do mnie trafia pracuję inaczej. Ważne, aby czuła się ze mną komfortowo i bezpiecznie, bo pracujemy przecież z bardzo delikatną sferą emocji. Bardzo dbam, aby nasze relacje oparte były na pełnym zaufaniu, szczerości i bezwzględnej dyskrecji. Sesje odbywają się w dogodnym dla Klienta terminie i zgodnie z ustaloną częstotliwością. Spotykamy się bezpośrednio, lub on-line. Wiele osób w Polsce wybiera także telefoniczną formę wsparcia uznając ją za najbardziej dla siebie wygodną.

Na początku zwykle omawiamy problem, z jakim Klient się boryka, jak to wpływa na jego życie. Rozmawiamy o możliwościach zmiany oraz ustalamy cel, któryego Klient będzie dążył. Następnie opracowuję cały proces coachingowy, którego kolejne etapy omawiamy z Klientem.

A potem wspólnie wkraczamy na drogę zmiany. Zdarza się czasem, że nasze plany weryfikuje życie, bo okazuje się, że problem nie leży tam, gdzie go Klient widział. Wówczas pracujemy nad źródłem problemu po to, aby już nic nie stało na drodze do obranego CELU.


Jeśli i ty masz wrażenie, że twoje życie nie jest takie, jakie być powinno i chcesz coś zmienić

Jeśli czujesz się zagubiona,bezwolna, a świat pędzi obok Ciebie tak, jakby Ciebie nie było

Jeśli  twoje życie bezsensownie przecieka ci przez palce, a ty chcesz coś więcej i mocniej

Jeśli miałby to być ostatni dzień twojego życia, to jak chciałabyś go przeżyć?

 

 

I jakie masz spostrzeżenia?

No to idźmy dalej:

 

 

Wiem, jak ci pomóc, ale to ty musisz zrobić pierwszy krok :-)

 


autor: Izabela Anna Boratyńska

skontaktuj się z autorem: ibcoaching.kontakt@gmail.com 

 

 

>>> Powrót do listy wpisów | >>> Powrót do strony www