IZABELA ANNA BORATYŃSKA COACH MENTOR TRENER

Jestem certyfikowanym Coachem Kryzysowym™, Coachem International Association of Coaching Institutes (ICI), Trenerem Relacji i Rozwoju osobistego.

Specjalizuję się w kryzysach w związkach. Wspieram pary w  budowaniu bliskości, zaufania i partnerskich relacji. Pracuję także z osobami porzuconymi w trakcie rozwodu – wspieram ich w drodze do nowej rzeczywistości i uczę jak radzić sobie z żalem po stracie.

Pracuję osobiście, telefonicznie i on-line

Dla kobiet, które „kochają za bardzo” stworzyłam program #SZCZĘŚLIWE_KOBIETY, w którym pomagam im uwolnić się z toksycznych związków i odbudować poczucie własnej wartości.

Pomagam osobom zmagającym się z chronicznym stresem i kryzysem emocjonalnym jak odnaleźć wewnętrzną równowagę, radość i swoje miejsce w życiu.

Wykorzystując prawie trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe w komunikacji międzyludzkiej, zarządzaniu i sprzedaży, postanowiłam pracować tak, jak kocham – pomagać ludziom.

Wspieram swoim doświadczeniem managerów, liderów, kierowników w jaki sposób budować swój wizerunek, organizować pracę, poprawiać efektywność, motywować zespół i rozwijać kompetencje.

Studiowałam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną, podyplomowo Coaching i NLP, uczyłam się w Studium Psychologii i Komunikacji Interpersonalnej. Ukończyłam Szkołę Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK oraz Akademię Coachów Kryzysowych. Przeszłam również pozytywnie przez proces certyfikacyjny Coacha International Association of Coaching Institutes (ICI) i Praktyka NLP.

Nieprzerwanie przez kilka ostatnich lat systematycznie poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii biznesu tak, aby jeszcze lepiej rozumieć swoich Klientów i skuteczniej im pomagać.

"Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku"
Lao Tzu