OPINIE KLIENTÓW
„Pracowałam z Panią Izabelą przez 4 m-ce, bardzo trudne dla mnie z powodu rozstania z mężem alkoholikiem, który często stosował wobec mnie przemoc. Te godziny wsparcia od Pani Izy były dla mnie bardzo ważne. Dzięki nim stanęłam na nogi, uspokoiłam się na tyle, że mogę normalnie żyć. Wiem, czego chcę, a na co nigdy już nie pozwolę. Z całego serca polecam coacha Panią Izabelę każdej poranionej kobiecie” 10.02.2020 r.
Maria
Dyrektor finansowy
„Pani Izabela to naprawdę dobry specjalista. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki, której bardzo pomogła stanąć na nogach po rozwodzie z toksykiem. Praca z Panią Izabelą pomogła mi zrozumieć, jak ważne są nasze przekonania, nauczyła patrzeć inaczej na wiele rzeczy, oddzielać fakty od emocji, zbudować silne poczucie własnej wartości, co w konsekwencji uratowało moje małżeństwo. Niesamowity coach! Bardzo polecam Panią Izabelę” 29.09.2019 r.
Aneta W.
Product Manager
„Dotarłam do Pani Izabeli z polecenia i bardzo jestem zadowolona z efektów pracy z takim świetnym Coachem! Pani Iza jest bardzo mądrą kobietą, ma dużo życiowego doświadczenia i widać, że zna się na swojej pracy. Naprawdę potrafi człowiekowi pomóc, kiedy ma się duży kryzys. Podoba mi się też forma pracy on-line, bo można zaoszczędzić dużo czasu na dojazdach. Polecam wszystkim potrzebującym wsparcia”
Alina
Londyn
„Niesamowita osoba, profesjonalna i oddana. Ogromna wiedza i doświadczenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Godna polecenia. Pani Izabelo życzę wielu sukcesów i dziękuję za ogromną pomoc. Pozdrawiam. Ewa z Munster” 13.01.2018 r.
Ewa
Administratywista
„Bardzo ciepła i mądra osoba. Cierpliwa, ale konkretna. Bardzo mi pomogła w trudnych dla mnie chwilach. Bez takiego wsparcia i zrozumienia z pewnością dalej szarpałabym się z życiem w koszmarnym związku. A teraz wreszcie czuję, że żyję! Pani Izuniu bardzo dziękuję. Jest Pani cudowna” 20.03.2019 r.
Karolina
Bussines
„Izabela jest stworzona do pracy z ludźmi. Uważna, cierpliwa i mądra. Praca z Izabelą to spokojna podróż w głąb siebie, poznawanie swoich potrzeb i możliwości. Z każdym dniem jestem pewniejsza siebie i bardziej szczęśliwa. Widzę tyle możliwości. Polecam wszystkim zagubionym” 28.03.2018 r.
Violetta
Właściciel firmy
„Bardzo polecam pracę z Panią Izabelą. To tak, jakbym wreszcie spotkała przyjaciela, który wysłucha i nie ocenia. Chyba pierwszy raz mogłam tak szczerze z kimś porozmawiać. Sesje z coachem uświadomiły mi, jak bardzo tkwiłam w swoich wyuczonych nawykach, które tak strasznie mnie ograniczały i nie pozwalały na bycie szczęśliwą. Po zakończeniu procesu powiem tylko tylko tyle – BYŁO WARTO to najlepsza inwestycja w moim życiu! Pani Izabelo – bardzo dziękuję” 01.08.2019 r.
Karolina
Prezes Zarządu
„Z Izabelą pracuję 2 m-ce i wreszcie widzę nadzieję na podniesienie się z kolan, choć do tej pory nikt mi nie potrafił pomóc. Duże zaangażowanie i niezwykła wnikliwość Izabeli pomogły mi zrozumieć co się ze mną dzieje, dlaczego i co mogę z tym zrobić. Jako osoba po traumatycznych przejściach, nie potrafiłam się odnaleźć i traciłam nadzieję na normalne życie. Odkąd zaufałam Izabeli, wierzę, że jeszcze przede mną dużo cudownych chwil! Oczywiście, praca nad sobą nie jest łatwa, ale mam dobre wsparcie. Polecam każdemu, kto pogubił się w życiu” 06.03.2018 r.
Bogna
Bussines
„Z polecenia. Bardzo fajna osoba. Dobrze się rozmawia nawet na trudne tematy. Po kilku sesjach z Izabelą widzę wiele rzeczy w zupełnie innym świetle, uczę się na nowo wierzyć we własne możliwości, dostrzegać swoje zalety i pracować nad uprzedzeniami. Sesje, na które niecierpliwie czekam, są dla mnie kolejną inspiracją i dużą motywacją do zmiany. Nasze sesje odbywają się on-line bo mieszkam w Londynie, ale mam wrażenie, że siedzimy obok siebie. Polecam bardzo serdecznie współpracę z Izą” 18.06.2018 r.
Aneta
Manager
 „Bardzo trudno opisać i podziękować komuś, kto tak wiele zmienił w moim życiu. Kiedyś byłam zestresowaną kukiełką w rękach niby swojego życia, biznesu, małżeństwa. Nie czułam radości, ani dumy z tego co robię i co udało mi się osiągnąć. Moje małżeństwo też wisiało na włosku, żyliśmy razem, ale osobno. Wtedy znajoma dała mi kontakt do Pani Izy. Przez mój świat przetoczyło się tornado. Pani Iza nauczyła mnie, że mogę być sobą i nadal być twardą w biznesie, pokazała jak planować, aby wszystko zrobić i jeszcze mieć czas dla siebie. Nauczyła mnie też, jak rozmawiać z mężem, jak mówić o swoich pragnieniach, co zrobić, aby nasze małżeństwo odżyło. Pani Izabelo, dziękuję za te trudne chwile, za cierpliwość i ciepło. Za wszystko” 12.09.2020 r.
Anna
Właściciel firmy
„Pani Izabela, osoba stworzona by być coachem. Już od pierwszego spotkania wiedziałam, że jestem w dobrych, profesjonalnych rękach. I od pierwszego spotkania zaczęły się zmiany w moim postrzeganiu bolesnych dla mnie spraw. Osoba, która układa mnie na nowo (bo ciągle z nią pracuję). Byłam jak owad w pajęczej sieci, a Pani Izabela w kilku sesjach zdołała ją odplątać. Pomogła w pierwszej kolejności załatwić to, co musiało być załatwione, by następnie ruszyć dalej ze mną, w moją zawodową wędrówkę. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad praca nad sobą, polecam przestać się zastanawiać i zacząć współpracować z Panią Izabelą. Droga będzie krótsza. I czas będzie krótszy :)))” 27.01.2017 r.
Monika
Pedagog - trener rozwoju osobistego
„Izabela poprosiła mnie o wystawienie opinii dotyczącej naszej współpracy i naprawdę robię to z przyjemnością. Świetny coach, duża wiedza biznesowa, wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i w pracy z ludźmi. Pracowałyśmy nad poprawą mojego stylu zarządzania zespołem, nad umiejętnościami, które są konieczne, kiedy odpowiadasz za kilkadziesiąt osób i musisz ogarnąć te wszystkie plany, ich realizacje, kryzysy w grupie i jeszcze motywację wszystkich podwładnych, aby zrobić plan. Nie było łatwo, ale każda chwila spędzona z Izą sprawiała, że coraz lepiej odnajdywałam się w swojej pracy i teraz nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych! Myślę, że każdy menadżer powinien popracować z takim coachem, bo to naprawdę procentuje…w cyfrach też” 13.10.2021 r.
Dominika W.
Menedżer zespołu
„Polecam p. Izabelę. Konkretna i zdecydowana. Po 3 spotkaniach samodzielnie porzuciłem wygodne przyzwyczajenia i wreszcie odważyłem się zawalczyć o swoje. Spotkania na neutralnym gruncie, bardzo wyczerpujące, ale skończyłem z takim powerem, że rozpędem mogłem wbiec na Giewont. Super Babka!” 18.08.2016 r.
Jarek
Właściciel firmy
„Polecam Izabelę – konkretna osoba z wielkim doświadczeniem. Czułem, że ktoś mnie naprawdę słucha. Spotkania wykorzystane do ostatniej minuty, lekko nie było, ale efekt osiągnąłem. Dziękuję, Izo. Po tych sesjach naprawdę polecam spotkania z coachem, bo po co się męczyć skoro obok jest ktoś taki” 09.08.2016 r.
Piotr
Sales
„Bardzo dobry Coach to za mało. Jak dla mnie rewelacja, rzeczowo, konkretnie, zdecydowanie, konsekwentnie, bez zbędnych śmieci. Wszystko dopasowane do potrzeb i dopracowane. Ja będę korzystał jak najdłużej” 25.07.2020 r.
Piotr
Manager
„Pracowałam z p. Izabelą przez kilka miesięcy w ramach rozwoju kompetencji managerskich. Praca była bardzo aktywna i wymagająca, jednak wyniki współpracy przerosły moje oczekiwania. Wzmocniłam swoją pozycję, jako manager, zrozumiałam zależności, jakie występują w dobrze zarządzanej grupie. Teraz pewną ręką zarządzam, efektywnie rekrutuje i wdrażam moich ludzi, a wszystko z przyjemnością i motywacją. Jeśli jesteś kobietą na stanowisku i potrzebujesz wsparcia, to nie wahaj się ani chwili. P. Izabela jest świetnym coachem z bogatym doświadczeniem. Polecam z wielkim przekonaniem” 13.10.2021 r.
Anna D.
Dyrektor regionu
„Polecamy pracę z Panią Izabelą w kryzysie. Jest to wesoła i bardzo otwarta osoba z ogromnym doświadczeniem w pracy z ludźmi. Wie kiedy i jak postępować z ludźmi, którym świat wali się na głowę. Uczestniczyliśmy z mężem w terapii par i udało nam się zacząć od nowa. Nie wiedzieliśmy, jak duże znaczenie ma rozmowa szczera i czuła. Pani Izabela pokazała nam, jak wiele zależy od tego, że chcemy naprawdę słuchać. Długa droga jeszcze przed nami, ale teraz jesteśmy silni i zdecydowani, że dajemy sobie nową szansę. Dziękujemy” 01.10.2019 r.
Kasia i Sławek
Biznes
„Bardzo, bardzo polecam. Sympatyczna, profesjonalna, empatyczna osoba. Sytuacja w jakiej się znalazłam, przerosła mnie i mojego męża. Izabela od początku naszych spotkań dawała mi potrzebne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Można powiedzieć, że pojawiła się w najtrudniejszym okresie mojego życia, zaoferowała wtedy bardzo rzeczową i konkretną pomoc. Serdecznie polecam, każdemu kto chce znaleźć motywację, osiągnąć cel osobisty lub zawodowy, znajduje się w ślepym punkcie w swoim życiu lub po prostu potrzebuje rozmowy” 13.04.2021 r.
Basia
Kierownik
„Spokojna, ale zdecydowana osoba. Duża wiedza, proste komunikaty, poczucie humoru. Praca z Panią Izabelą to fascynująca podróż przez myśli, emocje i przekonania. Czasem miałem wrażenie, że nie przeskoczę swoich barier, ale z tym coachem warto było zaryzykować! Co tu dużo mówić, jestem zadowolony z osiągniętych efektów i pełnym przekonaniem polecam pracę z Panią Izabelą” 31.01.2020 r.
Karol S.
Manager
„Polecam serdecznie pracę z Panią Izabelą. To bardzo mądra i serdeczna kobieta, która sama dużo przeszła, więc naprawdę wie, jak jest nieraz trudno w życiu. Ma ogromną wiedzę i dużo uwagi dla drugiego człowieka. Rozmowy z Panią Izabelą były bardzo szczere i głębokie, ale pomogły mi odnaleźć się po trudnym rozstaniu. Teraz jestem naprawdę szczęśliwą kobietą :-)” 22.05.2019 r.
Katarzyna
Lekarz
„Super kobieta! Świetny specjalista od trudnych rozstań! Z Izabelą pracowałam przez 5m-cy, aby uwolnić się z destrukcyjnego związku i przeżyć. Czekałam z niecierpliwością na kolejne sesje, w trakcie których co raz dowiadywałam się o sobie i moim związku nowych rzeczy. Powiem tak, ciężko było, ale naprawdę warto zawalczyć o siebie. I bardzo polecam Izabelę, naprawdę widać, że ma wiedzę i doświadczenie. Dzięki Iza” 31.07.2018 r.
Kinga
Bussines
„Pani Izabela jest stworzona do tej pracy po kilku sesjach wiedziałem co mam w życiu robić….szkoda, że wcześniej nie trafiłem do Pani Izabeli, bo z pewnością zaoszczędziłbym sobie kilku lat nietrafionych decyzji zawodowych, polecam wszystkim poszukującym nowych kierunków i wyzwań” 15.09.2016 r.
Marek
Dyrektor
„Miła i ciepła, tworzy atmosferę pełną zaufania i zrozumienia. Spotkania nieraz dwugodzinne, tyle ile chciałam. Bardzo pomogła mi w trudnej życiowej sytuacji, dzięki temu jestem tu gdzie jestem. Pani Izabelo raz jeszcze dziękuję. Bardzo polecam” 09.08.2016 r.
Monika
HR
„Gorąco polecam. Coach, mentor i trener. Ogromna widza i doświadczenie. Pracowałem z Izabelą wielokrotnie i za każdym razem zadziwiał mnie progres i wiedza. Jeżeli miałbym komuś polecić coacha do pracy codziennej – z czystym sumieniem polecam Izę” 08.08.2016 r.
Darek
CEO
„Z Panią Izabelą pracowałam w tamtym roku nad wyborem nowej drogi zawodowej. Miałam kompletny mętlik w głowie, co zrobić ze swoim życiem, bo dotychczasowa praca wykańczała mnie psychicznie. Po kilku sesjach poznałam swoje możliwości, mocne strony, określiłam cele i spokojnie zaczęłam je realizować. Gdyby nie pomoc tak doświadczonego coacha, nie było by mnie tu gdzie jestem. Polecam Panią Izabelę” 19.03.2018 r.
Joanna
HR Dyrektor
„Niesamowita osoba! Mądra i cierpliwa. Miałem tyle czasu, ile potrzebowałem, by poukładać sobie życie na nowo. Dopóki się nie spróbuje, trudno uwierzyć, jak bardzo praca z tak doświadczonym coachem może pomóc. Do Pani Izabeli trafiłem z polecenia i sam z pełną odpowiedzialnością polecę każdemu, kto potrzebuje wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Świetny specjalista od kryzysów i dobry człowiek” 27.02.2018 r.
Piotr
Dyrektor zarządzający
„Droga Pani Izabelo. Jestem Pani wdzięczna za swoje nowe i świeże podejście do życia, za motywację do działania oraz wiarę we mnie, kiedy sama tej wiary w siebie nie miałam. Sesje z Panią są wspaniałym doświadczeniem, jestem również wdzięczna Monice za to, że powiedziała mi o tym, że ktoś taki jak Pani jest !!!!” 09.05.2017r.
Monika
Agent ubezpieczeniowy
„Gorąco polecam, współpraca z Panią Izabelą otworzyła nowy rozdział w mojej pracy zawodowej. Pani Izabela nauczyła mnie innego spojrzenia na kwestie dotyczące zarządzania pracownikami, planowania zadań, organizacji pracy, zarządzania czasem, motywowania podwładnych. Wdrożyłem niemal wszystko i co….moje wyniki w regionie mówią same za siebie jest podium. Niewiarygodnie mądra osoba z ogromnym doświadczeniem zawodowym w biznesie, świetny coach i mentor polecam wszystkim którzy się zastanawiają” 13.10.2021 r.
Zbyszek
Menedżer
Pani Iza zrobiła na mnie wspaniałe wrażenie już od pierwszego spotkania. Od razu poczułam, że to ta osoba! Z Panią Izą jestem w trakcie terapii w formie online, ale mam wrażenie jakbyśmy były w tym samym pomieszczeniu obok siebie! Ogromny profesjonalizm i serce Pani Izy wkładane w każdą sesję sprawiają, że szybko odzyskuję poczucie wartości i wiarę, że moje życie będzie i już staje się piękne! Bardzo dziękuję Pani Izie za tak solidną pracę ze mną i moc śmiechu i życzliwości podczas sesji. Polecam każdemu! Czuję się szczęściarą, że trafiłam właśnie na Panią Izę… ” 24.08.2020 r.
Klaudia
Stewardessa
„Z Panią Izabelą pracowałem ok. 3 m-cy i to były najbardziej intensywne miesiące mojego życia. W tym czasie odnalazłem prawdziwy sens życia, poukładałem sobie wiele spraw prywatnych i zawodowych. To była dobra robota. A Pani Izabela to osoba z bardzo szeroką wiedzą i olbrzymim doświadczeniem. Myślę, że każdy powinien w swoim życiu choć raz mieć możliwość pracy z takim wspaniałym coachem. Pani Izabelo, raz jeszcze dziękuję i z przyjemnością polecam Panią każdej „pogubionej” duszyczce!” 08.01.2019 r.
Mateusz P.
CEO
„Zdecydowanie polecam! Pani Izabela potrafi stworzyć atmosferę zaufania i wsparcia od pierwszego spotkania. Pomogła mi stanąć na nogi w bardzo trudnym momencie życia. Oprócz tego, że to profesjonalny coach – pani Izabela to również dobry człowiek” 02.07.2019 r.
Agnieszka
Manager
„Izabela ma w sobie dużo miłości i zrozumienia.Potrafi słuchać bez oceniania i udzielać zachęt i wskazówek z dużą ilością cierpliwości. Spotkania w cudownej atmosferze od razu otworzyłam swoje serce. Cieszę się, że mogłam Cię poznać. Dziękuję” 22.04.2018r.
Aneta
Ekonomista

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY